Auskari, auskariņi ...

Auskari kā rotaslieta pazīstami jau kopš 5000 gadu senas pagātnes. Es gan atļaujos domāt, ka sieviete sevi izrotājusi jau krietni senāk, jo sieviete ir sieviete pēc būtības - cilvēces skaistākā, romantiskākā un dvēseliskākā daļa, kas no pašas dabas ir radīta skaista un radīta skaistumam - gan dvēseliskam, gan gluži reālam.

Un vispār - ielikt ausīs auskarus ir visērtākais paņēmiens, kā pasvītrot savu tēlu, piešķirt tam kādu interesantu niansi, un galu galā - uzlabot noskaņojumu sev pašai. Jo auskariņi - tas taču ir tik ļoti sievišķīgi...

 

Šeit piedāvāju visdažādākos auskariņus: gan ar dabīgajiem pusdārgakmeņiem, gan ar rokām gatavotām stikla pērlītēm, kristāla pērlītēm, saldūdens pērlēm, gan arī tāpat vien - no vienkārši skaistām pērlītēm.

Un auskaru klāsts, saprotams, visu laiku tiek papildināts!

 
 
 
 

Sūtīšana:

auskariņus sūtu pa pastu, iesaiņoju rūpīgi, lai ceļā tiem nekas slikts nenotiek. Parasti trīs dienu laikā paciņa ir klāt. Līdz šim vēl neviena paciņa nav ne pazudusi, ne pienākusi kaut kādā veidā sabojāta.

Par auskariņu sūtīšanu lūdzu pieskaitiet klāt 3 Eur pie auskariņu vērtības.

Ja iegādājaties vairākus auskarus, sūtīšanas maksa nepaaugstinās.

 

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, man uzrakstiet! Ja neesmu atbildējusi 24 stundu laikā, uzrakstiet vēlreiz - iespējamas servera problēmas.

KONTAKTI

slepenaisdarzs@inbox.lv