Gredzeni, gredzentiņi ...

 

Man tik bieži tika jautāts, vai arī gredzenus varu piedāvāt, - bet diemžēl man līdz šim bija jāatbild noliedzoši, jo pati tos neizgatavoju. Taču tagad, kad bezgalīgajos interneta plašumu klejojumos atrodu kaut ko interesantu un aizraujošu, nespēju turēties pretim.

 

Un gan jau ka arī Jūs, redzot šos neparastos, smalkos un tik dažādos gredzentiņus, man piekritīsiet.

Šet piedāvāju visdažādākos gredzenus no visdažādākiem materiāliem: gan ar dabīgajiem pusdārgakmeņiem, gan ar mākslīgi audzētiem daudzkrāsainiem cirkonijiem, kristāla pērlītēm, saldūdens pērlēm, gan arī izgatavotus no stikla.

Un gredzenu klāstu centīšos visu laiku papildināt!

 
 
 
 
 
 

Nedaudz par praktisko pusi:

Gredzenus sūtu pa pastu, iesaiņoju rūpīgi, lai ceļā tiem nekas slikts nenotiek. Parasti trīs dienu laikā paciņa ir klāt. Līdz šim vēl neviena paciņa nav ne pazudusi, ne pienākusi kaut kādā veidā sabojāta.

Lūdzu, pieskaitiet pasta izdevumiem par gredzeniem klāt 3 Eur Latvijas teritorijā. Ja sūtījums jāsūta uz ārzemēm, par pasta izmaksām vienosimies atkarībā no sūtījuma saņemšanas vietas.

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, man uzrakstiet! Ja neesmu atbildējusi 24 stundu laikā, uzrakstiet vēlreiz - iespējamas servera problēmas.

KONTAKTI

slepenaisdarzs@inbox.lv