Jūgendstila gredzeni
 

 

(JG1) Spilgts neparastas formas gredzens ar jūgendstilā tik iemīļoto ziedu motīvu, kuru grezno liels mirdzošs sarkans slīpēts rubīnsarkans cirkonijs un daudzi mazi cirkoniji, ko iekļauj zeltītu ziedlapiņu ietvars.

Izmērs 8

7 Eur

(JG2 ) Gredzens filigrāna zieda veidā, kura viducis rotāts ar maziem slīpētiem safīra krāsas cirkonijiem, nākamās ziedlapiņas rotātas ar aizvien gaišāk ziliem cirkonijiem. Lielākās lapiņas rotātas ar ledus krāsas cirkonijiem uz sudrabota pamata. Zieda lielums ~ 40 mm.

Izmērs 8

10 Eur

gredzens

(JG3) Romantisks pildītā zelta gredzens ziedu rakstā ar laboratorijā audzētu granātu un baltiem topāziņiem. Dekora daļa ~25mm.

Izmērs 8

16 Eur

 

(JG4) Liels garenas ovālas formas gredzens, kas izrotāts ar mirdzošiem laboratorijā audzētiem AAA klases dimantiņiem, gredzena pamats pārklāts ar 18 karātu balto zeltu. Ļoti sievišķīgs un romantisks.

Izmērs 8

10 Eur

(JG5) Gredzens fantastiska filigrāna zieda veidā, kura viducis rotāts maziem slīpētiem rubīnsarkaniem cirkonijiem, nākamās ziedlapiņas rotātas ar granātu krāsas cirkonijiem, nākamās ar spilgtas mandarīnkrāsas cirkonijiem. Pašas lielākās ziedlapiņas izrotātas ar ledus krāsas cirkonijiem uz zeltīta pamata. Zieda lielums ~ 40 mm.

Izmērs 8

10 Eur

(JG6) Dekoratīvs apzeltīts gredzens izrotāts ar košiem Swarovski kristāliem.

Izmērs 6

7 Eur

 

 

(JG7) Neparastas formas gredzens, kas atgādina mirdzošā ziedlapiņā paslēptu lielu pērli. Ziedlapiņas malas izrotā neskaitāmi topāza krāsas cirkoniji. Gredzena priekšējās daļas dekors ~ 28 mm liels. Gredzenam apsudrabots ietvars.

Izmērs 8

11 Eur

(JG8) Jūgendstila zelta krāsas gredzens izlocītas čūskas veidolā.

Izmērs 7., 8., 9., 11., 12.

6 Eur

(JG9) Fantastisks jūgendstila gredzens ar vijīgām un izliektām formām un līnijām. Gredzena zeltīto pamatni izrotā neskaitāmi mazi sudrabaini cirkoniji, bet tā malas - siltas peridota krāsas cirkoniji. Gredzena dekora daļas garums ~ 45 mm.

Izmērs 8

11 Eur

 

(JG10) Fantastisks jūgendstila gredzens ar vijīgām formām un līnijām. Gredzena sudraboto pamatni izrotā neskaitāmi mazi rozā un zili cirkoniji. Gredzena dekora daļas garums ~ 30 mm.

Izmērs 8

8 Eur

 

(JG11) Dekoratīvs apzeltīts gredzens čūskas formā ar emaljas rotājumiem un baltiem kristāliņiem.

Izmērs 8

7 Eur

gredzens

(JG12) Gredzens filigrāna zieda veidā, kura viducis rotāts maziem slīpētiem zemeņsarkaniem cirkonijiem, nākamās ziedlapiņas rotātas ar šampanieša krāsas cirkonijiem. Pašas lielākās lapiņas izrotātas ar mirdzošiem ledus krāsas cirkonijiem uz sudrabota pamata. Zieda lielums ~ 40 mm.

Izmērs 8

10 Eur

Sūtīšana

Sūtīšana ar Latvijas Pasta starpniecību 3 Eur

 
 
Ilustrācijai izmantota Pola Bērtona glezna "Sāra Bernāra"

KONTAKTI

slepenaisdarzs@inbox.lv

 
-