Neparastie gredzeni
 

(NG1) Liels izteiksmīgs gredzens ar lielu taisnstūra formas rozā krāsas slīpētu cirkoniju un neskaitāmiem maziem baltiem mirdzošiem cirkonija rotājumiem apkārt. Gredzenam apsudrabots pamats.

Izmērs 8

11 Eur

(NG2) Netradicionālas formas gredzens ar lielu medus dzeltenu slīpēta cirkonija actiņu. Cirkonija lielums ~ 27mm x 8mm. Pateicoties savai formai, lieliski pieguļ pirkstam. Gredzenam apsudrabots pamats.

Izmērs 7

11 Eur

(NG3) Plats lentveida gredzens, kas izrotāts ar baltiem maziem mirdzošiem cirkonijiem un melniem markasītiem. Rotājums gredzena priekšpusē. Gredzenam apsudrabots pamats.

Izmērs 9

11 Eur

(NG4) Absolūti netradicionālas formas gredzens ar lielu gaiši rozā slīpētu cirkoniju un neskaitāmu mazu baltu mirdzošu cirkoniju rotājumiem. Gredzenam apsudrabots pamats.

Izmērs 8

10 Eur

(NG5) Liels izteiksmīgs gredzens ar lielu taisnstūra formas pamatu, kas izrotāts maziem baltiem cirkonijiem un centrālo olīvzaļu garenas formas cirkoniju kā gleznas ietvarā. Gredzenam apsudrabots pamats.

Izmērs 7

10 Eur

(NG6) Liels gredzens ar lakoniskas formas lielu baltu caurspīdīgu cirkoniju ~ 26 mm x 16 mm, kas izgreznots ar zeltītu dekoru. Lakonisks un iespaidīgs. Gredzenam zeltīts pamats.

Izmērs 7

11 Eur

(NG7) Liels izteiksmīgs gredzens ar lielu taisnstūra formas pamatu, kas izrotāts maziem baltiem cirkonijiem un centrālo rozā garenas formas cirkoniju kā gleznas ietvarā. Gredzenam apsudrabots pamats.

Izmērs 8

11 Eur

(NG8) Liels gredzens ar daudziem kristāliņiem un lielu dekoratīvu pērli. Lakonisks un iespaidīgs. Gredzenam apzeltīts pamats.

Izmērs 10

8 Eur

(NG9) Izteiksmīgs gredzens ar rozā krāsas cirkonijiem viducī un markasīta rotājumiem motīva malās. Gredzenam lakoniskas formas apsudrabots ietvars ar rotājumiem malās.

Izmērs 8

11 Eur

 
(NG10) Izteiksmīgs gredzens ar lielu taisnstūrveida slīpētu dzidru violetu cirkoniju, ~ 21 mm x 12 mm lielu. Gredzenam lakoniskas formas apsudrabots ietvars.

Izmērs 8

12 Eur

(NG11) Ļoti liels un izteiksmīgs gredzens ar lielu slīpētu konjaka krāsas cirkoniju, ~22 mm x 16 mm. Apsudrabots ietvars, kas izrotāts daudziem maziem cirkonijiem. Saksijas princešu cienīgs.

Izmērs 8

11 Eur

(NG12) Liels un izteiksmīgs gredzens ar lielu violetu slīpētu cirkoniju ~ 20 mm x 15 mm. Apzeltīts ietvars, kas izrotāts maziem baltiem mirdzošiem cirkonijiem.

Izmērs 9

11 Eur

 

(NG 13) Ļoti liels un izteiksmīgs gredzens ar garenu slīpētu baltu cirkoniju, ~30 mm x 8 mm. Gredzenam apsudrabots ietvars.

Izmērs 6

12 Eur

(NG14) Apzeltīts gredzens ar grieķu meandra rakstu un kristāliņu rotājumu.

Izmērs 8

10 Eur

gredzens

(NG15) Liels un izteiksmīgs gredzens ar dūmu topāza krāsas slīpētu cirkoniju ~ 27 mm x 14 mm. Apzeltīts ietvars, kas izrotāts maziem baltiem cirkonijiem.

Izmērs 9

12 Eur

 

(NG 16) Ļoti liels un izteiksmīgs gredzens ar skaistu slīpētu zaļu cirkoniju, ~24 x 10 mm lielu. Gredzenam apsudrabots ietvars, kas izrotāts maziem baltiem cirkonijiem.

Izmērs 8

11 Eur

(NG 17) Ļoti liels un izteiksmīgs gredzens ar garenu slīpētu violeti rozā krāsas cirkoniju, ~30 mm x 8 mm. Gredzenam apsudrabots ietvars.

Izmērs 7

11 Eur

(NG 18) Ļoti liels un izteiksmīgs gredzens ar garenu slīpētu zaļu cirkoniju, ~24 mm x 12 mm. Malās mazu baltu cirkoniju rotājums. Gredzenam apsudrabots ietvars.

Izmērs 8

11 Eur

 

(NG 19) Izteikti liels gredzens ar gaiši zilu slīpētu cirkoniju ~ 35 x 15 mm. Apsudrabots ietvars, kas izrotāts maziem baltiem mirdzošiem cirkonijiem.

Izmērs 9

10 Eur

(NG 20) Liels un izteiksmīgs gredzens ar lāsītes formas slīpētu cirkoniju. Malās mazu baltu cirkoniju rotājums. Gredzenam apzeltīts ietvars.

Izmērs 9

12 Eur

gredzens

(NG 21) Liels gredzens ar baltas krāsas slīpētu cirkoniju ~ 19 mm. Apsudrabots ietvars, kas izrotāts maziem baltiem mirdzošiem cirkonijiem.

Izmērs 8

10 Eur

 
gredzens

(NG 22) Gredzens ar ziedu.

Apzeltīts pamats.

Izmēri 8 un 8,5

9 Eur

(NG 23) Liels un filgrāns gredzens ar zieda formā.

Apsudrabots.

Izmērs pielāgojams

5 Eur

gredzens

 

 

Sūtīšana

Sūtīšana ar Latvijas Pasta starpniecību 3 Eur

 
 
Ilustrācijai izmantota Lūkasa Kranaha vecākā glezna "Trīs Saksijas princeses: Sibilla, Emīlija, Sidonija" (ap 1518.)
 
 

KONTAKTI

slepenaisdarzs@inbox.lv